Zgjidhni Pakon tuaj IDEALE

Test Falas

Test 24 orë
Merrni Provën tuaj Falas për të provuar Platformen tonë
 • Mbi 5000+ Kanale & VOD
 • 24/7 Kanale Live
 • Kualitet FHD HD & SD
 • Smart TV,Smartphone & Kompjuter
 • M3U & MAG & Enigma
 • 24/7 Suport Klienti

m3u Për Pajisjet Smart

Duke filluar nga 15 në muaj Abonohuni për Pajisjet Smart
Abonohu për Pajisjet Smart m3u
 • Mbi 5000+ Kanale & VOD
 • 24/7 Kanale Live
 • Kualitet FHD HD & SD
 • Smart TV,Smartphone & Kompjuter
 • M3U
 • 24/7 Suport Klienti

Për Mag Box

Duke filluar nga 15 në muaj Abonohuni për MAG Box
Abonohu për Pajisjet MAG Box
 • Mbi 5000+ Kanale & VOD
 • 24/7 Kanale Live
 • Kualitet FHD HD & SD
 • Smart TV,Smartphone & Kompjuter
 • MAG & Enigma
 • 24/7 Suport Klienti
 

all our packages include:

 • Rezolucione 4K, FHD dhe HD
 • Kanalet pa NGECJE
 • Kontrolli i plotë i zonës së klientit
 • Kanale Adult XXX (opsionale)
 • Mbështet GJITHA Pajisjet
 • Përditësime / Shtesa të Përditshme Falas
 • 99.9% Kanalet ONLINE
 • 24/7 Support i Besueshm
server room
 

SHËRBIMET TONA

cPanel control panel

MIJËRA KANALE TELEVIZIVE

Lidi TV Media ju ofron kanale televizive nga e gjith bota duke përfshirë të gjitha kanalet shqiptare, sport, europiane si edhe shumë të tjera.

 
Softaculous script installer

VIDEO ON DEMAND "VOD"

Me qindra seriale televizive, filma, show për fëmijë dhe çdo gjë që dëshiron nga libraria jonë e gjerë e PopCorn .

 
LiteSpeed web servers

SHIKO NGA ÇDO PAJISJE

Lidi TV Media funksionon me Smart TVs, Android, Amazon Fire Stick, KODI, MAG dhe çdo pajisje tjetër që mundëson hapjen e skedarit M3U.

 
R1Soft backups

PËRDITËSIM AUTOMATIK

Shtojmë kanale si edhe VOD te reja vazhdimisht. Pasi të abonohesh do marrësh çdo përditësim falas për gjithë kohën e abonimit.

 
Our datacenter

AKTIVIZIM DIREKT

Vetëm pas disa minutash pas blerjes së abonimit, llogaria juaj do jetë gati për të shijuar të gjithë Platformen e kanaleve tona.

 
Awards

PLAYLIST-Ë E PERSONALIZUAR

Playlista është e personalizuar për ty. Mund të shtosh/heqësh grup kanalesh që dëshiron mjafton vetëm të na kontaktoni për të.

 
 

ABONUESIT HAPPY 🙂

Kanalet me te mira ne gjith platformat IPTV suportin e kan ne gjdo moment dhe shum korekt Lidi TV vetem vazhdoni keshtu.

Graniti
 

ju pergezoj per punen qe po e beni bravo keni kanalet me stabile dhe kualitetin me te lart deri me tani prej krejt iptv platformave

Olsi
 

Lidi TV per mendimin tim eshte IPTV me e mira deri me tani me stabilja kanalet i kan shume stabile the suportin e kan perfekt bravo per punen e juaj djema.

Arianit Gashi
 
 
 

Përse LidiTV

Arsyeja pse duhet të ABONOHENI me LidiTV

 • Rezolucione 4K, FHD dhe HD
 • Kanalet pa Ngecje
 • Serverat me cilësi të lartë
 • Aplikacionet LidiTV Falas
 • LidiTV IPTV - Google PlayStore
 • 24/7 Support i Besueshem